למה לצפות בשהייה על גולט - החיים על הסיפון

למה לצפות בשהייה על גולט - החיים על הסיפון

היום יכול להתחיל עם טבילת בוקר מרעננת במים הצלולים של המפרץ השקט או בסקי מים אנרגטי בתחומי המפרץ. לאחר קימת כל האורחים מוגשת ארוחת בוקר עשירה על ידי צוות הספינה.

בזמן ארוחת הבוקר הטרייה, תכננו את מהלך היום עם הקפטן. לאחר מכן תוכלו לבלות במים הנעימים עם מזרנים ומצופים או בחתירה רגועה בקאנו, או אולי להתחיל את הפרק הבא בספר שלכם בשכיבה על מזרן השיזוף בחרטום? הבחירה בהחלט קשה...

בזמן שאחד מאנשי הצוות מלמד את הילדים את פלאי הדייג עם חכות וקרסים, הטבח מכין עבורכם ארוחת צהריים טעימה ועשירה הכוללת סלטים, מזטים טורקיים, תוספות מגוונות ומנות עוף ובשר.

אחרי ארוחת הצהריים, ניתן לנוח ולהירגע על הסיפון ולבלות במשחקי חברה מהנים (קלפים, שש-בש ומשחקי קופסא) וגם במשחקי מחשב או פלייסטיישן... בזמן זה הגולט תתחיל בהפלגה לנקודת העגינה הבאה שלה. תוכלו לשים מוזיקה אהובה וליהנות מהשייט לעבר היעד החדש.

כאשר מגיעים ליעד הבא, העוגן מורד, המנוע כבה וכולם יוצאים לשחיית כיף עם ציוד השחייה, הצלילה וצעצועי הספורט הימי.

אחר הצהריים, בעת מנוחה ושיזוף על הסיפון או קריאה נינוחה, עושים אתנחתא מפנקת של קפה, תה, עוגות ופירות שיוגשו על ידי הצוות.

מאוחר יותר, בזמן המקלחות מוחלף ציוד השחייה ובמקומו מכינים את מרחב הסיפון הקדמי להרמת כוסית לקראת השקיעה היפה ולפני הישיבה לארוחת הערב המוגשת כיד המלך.

סעודות מפנקות סביב השולחן הרחב, שייט יומי בין מפרצים ובקרבת כפרי נופש ליד חוף הים, צעצועי ספורט מים הזמינים על הסיפון, שירותי כביסה והחלפת מגבות, בילוי במרחבי הגולט, הנאה ממערכת המוסיקה, סרטים וקולנוע ביתי, משחקי לוח וקופסא, ספרים, שחייה, שיזוף וזמן פנאי איכותי לבילוי עם הקבוצה – כל אלו הינם חלק מהחיים על סיפון יאכטת הגולט.

הוסף לכל אלה את האפשרויות של ארוחה אותנטית טובה בטברנה על החוף, טיולים בגבעות ובמפרצים שבהם הגולט עוגנת, ביקורים באתרים ארכיאולוגיים, בכפרים קטנים או קניות בערי הנמל, וחווית ההפלגה שלכם יכולה להיות רצופה בחוויות ומלאת עניין וכיף.

צריך עזרה ?

אם תרצה לפנות אלינו בבקשה לשכירת גולט, אנא מלא את טופס הפרטים. תוכל לצור עמנו קשר גם בטלפון, דרך הרשת החברתית או באמצעות הסקייפ.

המטרה שלנו

אנו עושים את המרב בכדי לאפשר ללקוחותינו את חופשת הגולט הטובה ביותר. תשומת לב לפרטים ולטיפול אישי ומסור, הם שיהפכו את חופשת השייט שלכם לבלתי נשכחת !!