Guletbookers, מי אנחנו  ?

נציגות בישראל: ב-2014 חברה Guletbookers לסוכנות מקצועית בארץ BARTAL-YACHTBiT וב-2015 השקנו את מנוע החיפוש הראשון בשפה העברית בכדי להעניק יחדיו את השירות האישי והמסור ביותר ללקוחותינו.

Guletbookers הינה חברה עצמאית (פרטית) להשכרת יאכטות גולט, העושה מאמצים לאפשר לכם את חופשת הגולט הטובה ביותר מהמגוון הרחב ביותר של הגולטים בענף השכרת היאכטות. בסיס החברה הינו בבודרום, טורקיה, בלב מרכז השייט ובאחד מאזורי ההפלגה היפים ביותר בעולם.

בחברת Guletbookers צוות מקצועי, דינמי ובעל ידע וניסיון רב, המחוייב לספק שירות באיכות מקסימלית. אנו גאים במוניטין שלנו לתשומת לב לפרטים ולטיפול אישי ומסור, שיהפכו את חופשת השייט שלכם לבלתי נשכחת !!!

הצוות נמצא בחתירה מתמדת להרחבת מגוון השירותים המוצעים ללקוחות, תוך שמירת מחויבות כחברה יציבה בתחום.

Fatih OZTARAKCI
מייסד – מנכ"ל

Fatih Oztarakci הוא המוח והאנרגיה שמאחורי ההצלחה המתמשכת של Guletbookers. נולד במחוז האגמים של טורקיה, סיים את לימודיו באירוח וניהול תיירות באוניברסיטת דמירל סולימאן, בעיר אספרטה. לאחר מכן הצטרף לחברת ניהול יאכטות באנטליה ובזכות יכולותיו הפך למנהלה.

בצעד הבא הקים באנטליה את חברת ניהול היאכטות שבבעלותו.

לאחר הקמתה ויצירת קשרים עם בעלי יאכטות וגולטים מאנטליה עד מרמריס, החליט ב-2008 להעביר את מטה החברה לעיר הנמל הדינמית בודרום, בה תוכננו ונבנו רבות מיאכטות הגולט האיכותיות והטובות ביותר בטורקיה.

Fatih וחברת Guletbookers הנם שמות מוכרים היטב בטורקיה ובמדינות החוף השכנות. Fatih ממשיך לחתור להגשמת פילוסופיית העבודה שלו: להיות בחוד החנית של השכרת יאכטות גולט איכותיות בטורקיה ובמדינות שכנות, ולהיות הידועים ביותר בשירות ושביעות רצון האורחים.

Hasan GÖKSU
מנהל פיתוח עסקי

Hasan Göksu מפקח על הפעילות בין המדינות, הינו נציג החברה בנסיעות בינלאומיות ובתערוכות יאכטות וגולטים וכן עוסק בבניית שיתופי הפעולה עם סוכנויות שותפות בינלאומיות.

אדם מקצועי ומנוסה בעל קשרים נרחבים. הצטיין בלימודיו באירוח וניהול תיירות באוניברסיטת דמירל סולימאן. ניהל בהצטיינות מחלקת הסעדה משובחת ברשת יוקרתית של בתי מלון בוושינגטון, ארה"ב, וכן זכה בפרסים מטעם קרנות בינלאומיות.

לאחר חזרתו לטורקיה החליט לחבור לחברת Guletbookers בתחום הפיתוח העסקי של השכרת יאכטות הגולט, כמו כן מנהל כיום את תחום ארגון הקייטרינג בחברה מול יאכטות הגולט והלקוחות.

GURSOY TOPKARA
מנהל ה-IT

Gursoy Topkara למד ניהול ואירוח באוניברסיטת Anadolu ומביא עימו ידע וניסיון רב בטכנולוגיות וממשקי אינטרנט וכן עיצוב אתרי אינטרנט.

כמנהל טכנולוגיות המידע (IT) הוא האדם שמאחורי הנוכחות החזקה של חברת Guletbookers באינטרנט, ואחראי לעדכון מתמיד של ניהול המידע והפרויקטים החדשים.

Gursoy אומר ומרגיש שהינו בר מזל לקחת חלק בתוכניות העסקיות לטווח הארוך של קבוצת Guletbookers.

BARTAL- YACHTBiT
אודותינו

מתמחים בחופשות שייט אקסקלוסיביות על יאכטות וגולטים להשכרה במגוון יעדים. השירות שאנו מספקים הנו מקצועי, אישי ועם תשומת לב מיוחדת לבקשות והרצונות של כל לקוח. החופשה של לקוחותינו תלויה רבות בשירות שאנו מעניקים ועל כן אנו עושים כל מאמץ לגרום לכך שהחופשה תתקיים על הצד הטוב ביותר, ברוגע, שלווה וזמן חשוב של טעינת כוחות ומצברים...

כמו כן אנו גאים להיות נציגי חברת Guletbookers בישראל, הדוגלת במתן שירות יעיל, איכותי ומקצועי ביותר ובעלת מנוע חיפוש הגולטים המקיף והנוח ביותר לשימוש.

צריך עזרה ?

אם תרצה לפנות אלינו בבקשה לשכירת גולט, אנא מלא את טופס הפרטים. תוכל לצור עמנו קשר גם בטלפון, דרך הרשת החברתית או באמצעות הסקייפ.

המטרה שלנו

אנו עושים את המרב בכדי לאפשר ללקוחותינו את חופשת הגולט הטובה ביותר. תשומת לב לפרטים ולטיפול אישי ומסור, הם שיהפכו את חופשת השייט שלכם לבלתי נשכחת !!